Nízkoenergetické domy

Pro zlepšení práce se zákazníky upřednostňuje naše stavební společnost před započetím práce na nabídkovém rozpočtu osobní setkání v sídle firmy v Hradčanech s případnou návštěvou v pasivním domě majitele firmy. Sledujeme tímto možnost většího nahlédnutí do života firmy a první odbornou konzultaci nad případným projektem investora.
Z tohoto setkání očekáváme od investora jeho filozofii a přání, jakou firmu by si pro svoji  investici představoval a z naší strany může dojít k posouzení, zda jsme schopni toto jeho přání naplnit. Případné sblížení stanovisek nám umožní vytvořit nabídku tak, aby ji investor lépe porozuměl a tím mu také byl jeho výběr firmy pro svoji stavbu ulehčen.

Pro ty, co zatím jenom uvažují stavět, nabízíme z  25leté zkušenosti ve stavebnictví, jednu z mnoha možností jak začít a hned od začátku se pokusit vyhnout případným problémům, kterých ve stavebnictví není málo.  
          
         
majitel firmy a jednatel     
          Miroslav Navrátil
         
          ředitelka firmy a jednatelka
          Zina Slaninová,        tel.  733 736 636

 

Většina námi postavených zděných energeticky úsporných domů je stavěna v systému, kdy je obvodová nosná stěna rozdělena na akumulační část (vápenopísková cihla nebo pálená cihla) a tepelně izolační část (kontaktní zateplovací systém) požadované tloušťky.

Zdění z těchto materiálů vyžaduje speciální řešení detailů na odstranění tepelných mostů, které máme ze zkušeností technicky vyřešeny bez dalšího prodražení stavby.

Při debatách s našimi zákazníky preferujeme a doporučujeme nízkonákladové domy nejen z hlediska vytápění, ale i provozu a údržby. Máme dostatek zkušeností na to, abychom poradili našim investorlm, jak efektivně využít jejich finanční prostředky na stavbu domu při výběru použitého materiálu a zvolených technologií pro vytápění a větrání.

Nízkoenergetické domy bez výměny vzduchu

Filozofie je jasná - nejlevnější je energie, která se nespotřebuje, a proto se klade velký důraz na zateplení. K tomu se kombinují topné systémy bez složitých technologií a tím se zjednoduší provoz, servis, prodlužeje se životnost …
Takovéto domy mají nejlepší návratnost prostředků vložených do stavby.

Nízkoenergetické domy s lokálně řízenou výměnou vzduchu

Tyto domy jsou zatepleny jako domy pasivní, ale nejsou osazeny centrální rekuperační jednotkou. Upřednostňujeme levnější jednodušší lokální systém řízeného větrání bez použití centrálních rozvodů.

Top