Pasivní domy

Pro zlepšení práce se zákazníky upřednostňuje naše stavební společnost před započetím práce na nabídkovém rozpočtu osobní setkání v sídle firmy v Hradčanech s případnou návštěvou v pasivním domě majitele firmy. Sledujeme tímto možnost většího nahlédnutí do života firmy a první odbornou konzultaci nad případným projektem investora.
Z tohoto setkání očekáváme od investora jeho filozofii a přání, jakou firmu by si pro svoji  investici představoval a z naší strany může dojít k posouzení, zda jsme schopni toto jeho přání naplnit. Případné sblížení stanovisek nám umožní vytvořit nabídku tak, aby ji investor lépe porozuměl a tím mu také byl jeho výběr firmy pro svoji stavbu ulehčen.

Pro ty, co zatím jenom uvažují stavět, nabízíme z  25leté zkušenosti ve stavebnictví, jednu z mnoha možností jak začít a hned od začátku se pokusit vyhnout případným problémům, kterých ve stavebnictví není málo.  
          
         
majitel firmy a jednatel     
          Miroslav Navrátil 
         
          ředitelka firmy a jednatelka    
          Zina Slaninová,        tel.  733 736 636

 

Stavební firma RIGI patří k jedněm z mála firem na Jižní Moravě, která provedla mnoho úspěšných realizací pasivních, převážně zděných domů. Díky letitým zkušenostem máme ve zděných stavbách pasivních domů propracovaný systém řešení detailů, které zajistí bezproblémový průběh stavby, zakončený úspěšně provedeným Blowerdoor testem.

Top