Rekonstrukce

Pro zlepšení práce se zákazníky upřednostňuje naše stavební společnost před započetím práce na nabídkovém rozpočtu osobní setkání v sídle firmy v Hradčanech s případnou návštěvou v pasivním domě majitele firmy. Sledujeme tímto možnost většího nahlédnutí do života firmy a první odbornou konzultaci nad případným projektem investora.
Z tohoto setkání očekáváme od investora jeho filozofii a přání, jakou firmu by si pro svoji  investici představoval a z naší strany může dojít k posouzení, zda jsme schopni toto jeho přání naplnit. Případné sblížení stanovisek nám umožní vytvořit nabídku tak, aby ji investor lépe porozuměl a tím mu také byl jeho výběr firmy pro svoji stavbu ulehčen.

Pro ty, co zatím jenom uvažují stavět, nabízíme z  25leté zkušenosti ve stavebnictví, jednu z mnoha možností jak začít a hned od začátku se pokusit vyhnout případným problémům, kterých ve stavebnictví není málo.  
          
         
majitel firmy a jednatel     
          Miroslav Navrátil
         
          ředitelka firmy a jednatelka
          Zina Slaninová,        tel.  733 736 636

 

Firma RIGI provedla mnoho úspěšných rekonstrukcí rodinných domů, bytových domů, komerčních budov. Samozřejmostí je použití osvědčených a ověřených materiálů. Rekonstrukce jsou prováděny citlivě s ohledem na okolní prostředí.

Top